Individuální práce s krystaly

Krystaly jsou zde pro každého, kdo si s nimi vybere pracovat. Velmi rádi se stávají učitelem a přítelem, sdílí svou moudrost, vědění a přináší do životů lidských bytostí léčení a Světlo.

Poradím Vám s výběrem vhodného kamene a inspiruji Vás, jak využít potenciál krystalů a vzácných kamenů k vytvoření harmonického domova či ke svému osobnímu růstu.

Pomohu Vám propojit se s Vědomím krystalů a pomocí jejich léčivých kódů otevřít dveře k Vašemu osobnímu vzestupu.

Provedu Vás tak, abyste si sami našli způsob, jak s kameny komunikovat a spolupracovat.

 

Setkání - Individuální práce s krystaly

Individuální setkání 1:1 je vhodné pro všechny, kdo chtějí blíže proniknout do  říše krystalů a vzácných kamenů. 

Ráda pracuji s každým, kdo se rád vyvíjí a otevírá své Srdce a Vědomí novým možnostem a Poznání.

Můžete se na mě obrátit chcete-li:

  • Blíže pocítit energii různých druhů kamenů a zvolit ten nejvhodnější pro Vás.
  • Najít Váš vlastní způsob komunikace s krystalem a zjistit, jak jej nejlépe využít ve svém životě.
  • Vybrat vhodný krystal pro Váš osobní růst a vložit do něj záměr.
  • Naučit jak se pomocí kamenů očišťovat a udržovat se tak ve vysokých vibracích.
  • Najít vhodný krystal pro podporu Vašeho projektu a aktivovat jej k naplnění Vašeho záměru.
  • Vytvořit harmonické prostředí podporující úspěch ve Vaší firmě, kanceláři, pracovně…
  • V domácnosti podpořit dobré vztahy, hojnost, zdraví a harmonické soužití všech členů rodiny.
  • V terapeutickém prostoru vytvořit bezpečný a láskyplný prostor, který pomáhá v procesu léčení.

Přijďte i tehdy, když nemáte konkrétní otázky, ale kameny a krystaly Vás volají a chcete se otevřít hlubší spolupráci s nimi. Věřím, že najdeme způsob, jak využít jejich potenciál pro Váš lepší a harmonický život.

Produkty na míru

Naslouchám klientovi, kamenům i prostoru, a vytvářím tak dokonalou kombinaci.

  • AKTIVACE KRYSTALU PRO VÁŠ OSOBNÍ ZÁMĚR

Ujasníme si Váš záměr – čistota záměru je zde nejdůležitější. Přečtu Vaše záznamy v kosmickém Vědomí a nakalibruji je do vhodného krystalu, který společně vybereme. Naladím se na potenciál kamene (každý krystal má jiný), na Váš potenciál a záměr a obě tato pole propojím. Tím vznikne zcela nové energetické pole – začnete s krystalem spolutvořit. Bude Vám pomáhat v životě přesně tak, jak je to v souladu s moudrostí Vašeho těla a vývojem Duše. Krystal bude postupně „rozkódovávat“ Váš energetický systém dokud nenaplní svůj potenciál, tzv. „nesplní úkol“.

  • OČISTA PROSTOR A JEJICH HARMONIZACE

Pomohu Vám očistit prostory od nežádoucích energií a nakalibrovat je pro podporu Vašeho záměru či osobního růstu. Čištění provádím kvantově svojí vlastní technologií, kterou ukotvuji do krystalu či jiného artefaktu, se kterou Vás také propojím.


Energetická výměna

Setkání  60 min ………… 1800 Kč

V případě náročných projektů  je výše energetické výměny stanovena individuálně předem.

Individuální setkání probíhají v mém klidném prostoru, který se nachází v 5. patře domu MAITREA – ve stejné budově přímo nad obchodem KAMENY pro život, Týnská ulička 6, Praha 1

Pro sjednání termínu mě kontaktujte na martina@kamenyprozivot.cz nebo na tel +420776688763 (Pokud telefon nezvedám, jsem v tvůrčím procesu nebo se věnuji klientům. Napište mi zprávu, ozvu se zpět).


Pomoc s výběrem kamene ZDARMA

Pro pomoc s výběrem kamene pro Váš záměr, posun v životě, pro Váš projekt či prostor jsem Vám k dispozici zdarma v kamenném obchodě (případně telefonicky) v konzultační dny, které jsou uvedeny na webu u otevírací doby zde https://kamenyprozivot.cz/kontakt/.
Pokud Vám termíny nevyhovují, kontaktujte mě a domluvíme se individuálně.

Jaké kameny používám?

Při své práci nejčastěji používám Lapis Lazuli, Nefrit, Ametyst a Křišťál, neboť pro mne tvoří dokonalou synergii a jejich potenciál je hluboký a mnohovrstevný. Doplňuji je i dalšími kameny, např. Akvamarín, Citrín, Čaroit, Karneol, Larimar, Malachit, Růžový Kalcit, Růženín, Rodonit, Turmalín, Záhněda, atd. 

Každý kámen osobně vybírám. Vyhledávám výjimečné kusy, které běžně nejsou na trhu k dostání. Velmi dbám na kvalitu a způsob, kterým je získávám. Většinu si dovážím ze zemí, kde se těží, nepřekupuji je přes Čínu nebo Ameriku, spolupracuji s geology a odborníky. Velmi ráda podporuji malé dodavatele a rodinné firmy, kteří dělají svoji práci Srdcem.

Křišťál je univerzální kámen, čisté zářivé Světlo, které rozhaluje závoje iluzí, poskytuje ochranu. Lapis Lazuli vede Cestou Pravdy. Rozvíjí intuici, pomáhá s komunikací a vyjádřením sebe sama. Ametyst vytahuje na povrch věci, které jsou proti očekávání člověka. Přináší jakýsi dotek boží moudrosti ve hmotě. Nefrit (zelený) otevírá Srdce a pomáhá řešit témata ve hmotě – hojnost, vztahy, osobní sílu a moc, úspěch.

Každá část domu i života potřebuje jiný kámen. Někde je třeba více aktivity, někde více odpočinku a zklidnění. Někdy potřebujeme rozvíjet hloubku ducha, jindy zase řešit témata každodenního života. V jejich synergii cítím celistvost a hloubku Poznání.

Pokud Vás zajímá více informací o kamenech, zvu Vás na svůj blog https://kamenyprozivot.cz/blog/, kde se můžete inspirovat.

Lapis Lazuli

Lapis Lazuli vnáší do života hloubku ducha. Je kamenem moudrosti a čisté lásky. Pomáhá plně přijmout sám sebe a rozpoznat, co je to opravdové, co vychází z vyšší moudrosti a ryzí podstaty Bytí. Učí naslouchat druhým a komunikovat s lehkostí. Harmonizuje mezilidské vztahy. Dokáže odbourat stres a navodit pocit naprostého klidu a míru. 

Nefrit

Nefrit přitáhne do života víc hojnosti, klidu a harmonie. Zklidní rozbouřené emoce i roztěkanou mysl. Je skvělý při obchodních jednáních. Podporuje kouzlo osobnosti, empatii a usnadňuje mezilidskou komunikaci. Stimuluje k práci, podporuje ambice a realizaci nápadů. Zvyšuje sebevědomí a sebedůvěru. Zlepšuje vztahy. 

Ametyst

Ametyst je kamenem Prozření. Vytahuje na povrch věci, které jsou proti očekávání člověka. Pro lidstvo je Ametyst nesmírně důležitým kamenem, přináší jakýsi dotek boží moudrosti ve hmotě. Člověk jej bez víry a jakéhokoliv zasvěcení přijímá skrz jeho vibrační pole. Ametyst vytvoří z Vašeho prostoru takovou svatyni. Navíc poskytuje mimořádnou ochranu. 

Křišťál

Křišťál je považován za krále drahokamů. Jeho průzračné bílé Světlo dokáže prosvětlit jakoukoliv těžkou energii. Funguje jako světelný katalyzátor, zvyšuje vibrační frekvence svého okolí a zároveň podporuje působení ostatních kamenů. Je univerzálním kamenem a hodí se pro každého.