Služby

Vzácné kameny jsou mi společníky ve všech nabízených službách, neboť hluboce vnímám jejich působení v synergii člověk-kámen-místo.

Domovy, obchodní prostory a kanceláře dovedu s pomocí kamenů zkrášlit, vyladit energetické dráhy a podpořit speciální záměr.

V business mentoringu kombinuji své bohaté zkušenosti z obchodního světa s vědomým a lidským přístupem, aby lidé mohli vést své obchody oduševnělým způsobem.

V koučinku se soustředím na práci s tématy osobními, kde skrz přítomnost kamenů podpořím klienta v alchymickém procesování vlastních emocí.

“Pomohu vybrat vhodný kus pro Váš prostor. Užitím správného kamene na správné místo dovedu přivést do temné místnosti světlo.”

Firma Kameny pro život je zaměřena na design v interiéru a harmonické vyladění místa pomocí vzácných kamenů.

Ve svém obchodě se specializuji na velké kameny pro jejich silnější působení. Pečlivě je vybírám a dovážím z ověřených zdrojů, také spolupracuji s přímými dodavateli. Najdete u mě unikátní kusy, které jsou na českém trhu výjimečné svou velikostí i kvalitou. 

Harmonizace prostoru

Kámen je pro místo vzácným přítelem, zkrášlí své okolí, usměrní a zharmonizuje toky energií.

Koučink & mentoring

V koučinku se soustředím na práci s osobními tématy, zatímco při mentoringu předávám své bohaté zkušenosti z obchodního světa, které kombinuji s vědomým přístupem k podnikání.