Služby

Prostor obchodu jsem tvořila tak, aby byl naplněn láskou a stal se podporou a výživou pro každého, kdo vstoupí s čistým úmyslem.

Individuální setkání probíhají v jiném, klidném prostoru, který se nachází v 5. patře domu MAITREA – ve stejné budově přímo nad obchodem KAMENY pro život.

V obou prostorech můžete na vlastní kůži vnímat požehnanou přítomnost krystalů a vzácných kamenů.

Mou misí je skrz krystaly, kameny, vůně a individuální práci s klienty odkrývat iluze zapomnění a vést každého člověka do hlubokého vnitřního souladu se svou božskou podstatou.

Poradím Vám s výběrem vhodného kamene a inspiruji Vás, jak využít jeho potenciál pro svůj záměr či osobní růst. Také nabízím podporu v tématech osobního rozvoje formou individuálního setkání Cesta do svého nitra.

Kameny pro život je místem, KTERÉ SE DOTKNE VAŠÍ DUŠE.

Ve svém obchodě se specializuji na větší a kvalitní kameny pro jejich čistotu a silnější působení (vyšší potenciál). Pečlivě je vybírám a dovážím z ověřených zdrojů, také spolupracuji s přímými dodavateli. Najdete u mě unikátní kusy, které jsou na českém trhu výjimečné svou velikostí i kvalitou. 

Tvořím autorské produkty, aromaterapeutické přírodní vůně a parfémy, do kterých “otiskávám” léčivé kódy podporující Váš růst. Spolupracuji s Draky a vyrábím dračí šperky, které jsou silnou podporou v životě člověka. 

V individuální práci s lidmi využívám techniky a zkušenosti, které mám ověřené svou osobní praxí. Během mé koučovací praxe jsem se setkala s více než stovkou klientů. Jsem podporou v tématech osobního rozvoje i individuální práce s krystaly.

Individuální práce s krystaly

Během osobního nebo online setkání inspiruji klienty k objevení vlastního způsobu komunikace s krystaly a vedu je k prohloubení poznání moudrosti a vědění říše kamenů a krystalů.

Koučink - Cesta do svého nitra

V koučinku se soustředím na práci s osobními tématy. Během této Cesty Vás podpořím při hledání vnitřní síly, autenticity a tvoření svého šťastného života v souladu s moudrostí Vašeho těla a Cestou Vaší Duše.