Uncategorized

Tipy pro umístění Vašeho Čaroitu v interiéru

Inspirujte se, kam v interiéru nejlépe umístit Čaroit tak, abyste pocítili jeho plný potenciál a využili jej pro sebe nebo Vaši rodinu.

Vycházím ze své osobní zkušenosti a praxe s klienty. Čaroit je kámen proměny a harmonie těla, mysli a duše. V jeho přítomnosti budete v souladu sami se sebou, se svým okolím a se životem. Čaroit dokáže velmi rychle zklidnit a pomůže soustředit se na vše podstatné. Otevírá brány intuice a ukazuje na to nejvhodnější řešení v každé situaci.

Pokud si koupíte Čaroit, tak se z Vás v dobrém slova smyslu stane někdo jiný. Tento úchvatný a velmi vzácný polodrahokam podporuje v procesu změny. Vede Vás do Vaší podstaty. Kromě toho přináší do života energetickou rovnováhu, vnitřní sílu, pevnost, vyrovnanost a větší emoční stabilitu. Čaroit vede k cestě do vnitřního klidu a vyrovnanosti sami se sebou, se svým okolím a se životem. Je úžasným pomocníkem při práci s tělem a intuicí. Troufám si říci, že je univerzálním kamenem.

Čaroit je duchovní kámen a ‘spoluvytváří’ rovnováhu ve Vašem životě – jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak vně. Přináší harmonii, blaho, klid a lásku. Z jeho vyzařování necítím, že by svoji podporu mířil na konkrétní místo, ale vytváří kolem těla energetickou bublinu, válec. Čaroit ocení zejména ti, kdo se zabývají svým osobním růstem, zajímají se o duševní rozvoj a holistický přístup k životu.

Ložnice

Dle učení Feng-šuej je ložnice doslova mistrovská místnost. Má nejsilnější vliv na zdraví a partnerský život. Do ložnice patří kameny podporující spánek a navozující pocit bezpečí, Čaroit je tedy skvělou volbou. Můžete jejumístit téměř kamkoliv.

Nejvhodnější místo je naproti posteli, Vy i Vaše polovička tak nejlépe využijete jeho účinky. Pokud si jej umístíte na noční stolek, více působí na hlavu, spojuje s vědomím a podporuje snění. Umístíte-li Čaroit k nohám, více podpoříte materiální statky. Máte-li špatné spaní a neklidné sny, dejte Čaroit na noční stolek k hlavě. Pocítíte klid a budete lépe spát.

Pracovna a terapeutické místnosti

Pokud pracujete s lidmi jako terapeut/ka, kouč/ka nebo mentor/ka, jistě oceníte Čaroit jako pomocníka pro pravdivé vhledy do situací a pro správné rozhodování. Podpoří Vás v hlubším ‘naladění se’ na klienty.

Obývací pokoj a relaxační místnosti

Čaroit rychle navozuje pocit bezpečí, zklidňuje mysl, pomáhá v relaxaci a meditaci.

Dětský pokoj

Vaše dítko bude v přítomnosti Čaroitu cítit blaho, harmonii a bude lépe napojené na ‘svůj svět’. Zároveň však bude vnímat i ‘hmotu’ a lépe si dokáže zvolit tu nejlepší cestu ve svém časoprostoru. Pokud Čaroit v pokojíkuumístíte na noční stolek, podpoří klidné sny a lepší spánek.

Chodba, hala

Čaroit působí jako harmonizátor místa a zároveň lidí, kteří se v něm nacházejí. Můžete jej umístit kamkoliv do prostoru.

Budu velmi ráda, pokud se mnou budete sdílet Vaše zkušenosti s Čaroitem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *