Uncategorized

Tipy pro umístění Vašeho Ametystu v interiéru

Inspirujte se, kam v interiéru nejlépe umístit Ametyst tak, abyste pocítili jeho plný potenciál a využili jej pro sebe nebo pro Vaši rodinu.

Vycházím ze své osobní zkušenosti a praxe s klienty. Ametyst je okouzlující kámen pro svou mystickou fialovou barvu, která vdechne Vašemu domovu čarovnou atmosféru. Kromě toho poskytuje mimořádnou ochranu. Povznáší ducha, vede k harmonii vnímání vnitřních světů, také rozvíjí intuici. Ametyst je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu uvnitř emočního těla. Vyzařuje také velmi jemnou a lehkou vibraci, která účinně pracuje s korunní čakrou a duchovní sférou bytí. Ametyst pomáhá v napojení na intuici, otevírá brány do jiných světů, propojuje s vědomím.

Ametyst můžete umístit kamkoliv. Nejlépe jej využijete v odpočinkové zóně, kde rádi spočinete se šálkem čaje, meditujete nebo si jen tak čtete. Jeho přítomnost je také velmi podporující při práci s lidmi, při různých terapiích, koučovacích sezeních a podobně.

Doporučuji jej umístit kamkoliv do prostoru nad úroveň hlavy. Já osobně jej mám postavený na okně u pracovního stolu a v koupelně na okénku. A právě zde dostávám ty nejlepší nápady

Hala, chodba

Tam, kde je Ametyst, tam je láska a ochrana. Pomůže vymezit si hranice. Proto je dobré jej umístit ke dveřím nebo k oknu. Stane se tak ochranou před nechtěnými návštěvami, před vloupáním i nevítanou energií.

Ložnice

Ametyst se hodí i do ložnice, protože zklidňuje, podporuje relaxaci a hluboký spánek. Umístěný u hlavy nebo naproti posteli uklidňuje mysl, navozuje odevzdání, přijetí a soucit. Při milování pomáhá propojit energetická těla partnerů a podporuje pocit vzájemného splynutí.

Pracovna

Ametyst v pracovním prostoru podporuje napojení se na intuici a vyšší vedení.

Uklidní mysl a Vy se tak snadno otevřete tvorbě. Potřebujete-li se soustředit na nové myšlenky či udělat důležité rozhodnutí, Ametyst by neměl na Vašem stole chybět. Je skvělým pomocníkem při práci s lidmi, lépe se ‘naladíte’ na své klienty.

Obývací pokoj

Do obývacích pokojů se Ametyst skvěle hodí. Funguje jako osobní terapeut, a zároveň harmonizuje prostor, který obýváme nejčastěji. Naši blízcí a návštěvníci jistě ocení jeho krásu a schopnost vnášet do obýváku jas a klid.

Relaxační či meditační koutek

Jeho vibrační účinky odvádí od materiálních hodnot tohoto světa a povznáší k vyššímu duchovnímu poznání. Otevírá cestu do nových dimenzí bytí. Ametyst je kámen inspirace, směřuje myšlení k tvořivé práci a probouzí kreativní potenciál.

Budu velmi ráda, pokud se mnou budete sdílet Vaše zkušenosti s Ametystem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *