Harmonizace prostoru

Kámen je pro místo vzácným přítelem, zkrášlí své okolí, usměrní a zharmonizuje toky energií.

Kámen umí podpořit místo tak, aby se v něm člověk cítil bezpečně, uvolněně a sám sebou. Barvy a struktury polodrahokamů pozvednou atmosféru a celkový feeling, jejich krása a elegance potěší oko i ducha. Vzácné kameny dělají příbytky i jejich obyvatele šťastnějšími. Dodávají estetický a bohatý vzhled místnosti, vytvoří prostředí podporující kreativitu a inspiraci. Dodávají punc luxusu i čarovné mystérium.

Jaký kámen, na jaké místo a s jakým záměrem?

Synergie majitele, kamene a místa vytváří alchymický vztah, který ovlivňuje všechny příchozí. Jakým způsobem může kámen obohatit Váš prostor?

V domácnosti kameny podpoří dobré vztahy, hojnost, zdraví a harmonické soužití všech členů rodiny. Zkrášlí dům i byt, dodá pocit výjimečnosti a vdechne místu originalitu. V zimní zahradě, na terase či v odpočinkové zóně se kámen stane fantastickým doplňkem díky jeho luxusnímu, avšak přírodnímu vzhledu.

V kancelářích a terapeutických prostorech kameny podpoří mezilidské vztahy, jak s kolegy, tak i s klienty, a navodí atmosféru bezpečí. V rukách vědomého ředitele může kámen fungovat jako magnet na hojnost. Kameny jsou zářiče, ale také filtry nálad, pomáhají čistit atmosféru.

V obchodě či butiku kámen využijete jako prostorový šperk. Vhodně umístěný kus může ladit se sortimentem a podpoří barevnost interiéru. Pomůže udržovat místo čisté a bohaté, klienti se budou rádi vracet.

V hotelech, penzionech a kavárnách vzácný kámen také využijete jako interiérový doplněk. Potěší oko, ducha i mysl zákazníka, který se v jeho přítomnosti bude lépe cítit. Kámen umí dodat pocit exkluzivity, výjimečnosti a unikátním způsobem prostor pozvedne.

Do beauty salonu a wellness centra kámen přinese harmonii, krásu a klid. Luxusním způsobem doplní estetiku vnitřních prostorů, vyladí jejich frekvenci a ozdobí je svojí přítomností. Klientovi přináší uzemnění, pocit klidu a bezpečí.

Osobní konzultace na míru

V práci s kameny mi neunikne žádný detail. Naslouchám klientovi, kamenu i prostoru, a vytvářím tak dokonalou kombinaci.

Preferuji osobní seznámení na konkrétním místě a následnou konzultaci. Pro umístění vhodného kamene na správné místo dbám na záměr, stejně jako na důležité detaily, aspekty místnosti i celé užitné plochy. Umístěním kamene na jeho ideální místo alchymicky pracuji s celým spektrem emocí.

Spolupracuji s designéry, architekty a poradci pro tvorbu interiérů dle filosofie Feng Shui. Spojím se s Vaším poradcem a pomohu dotvořit Váš domov či kancelář k dokonalosti.

Jaké kameny používám?

Specializuji se na Lapis Lazuli a Nefrit, zejména pro jejich královský potenciál. Sortiment doplňuji dalšími kameny, surovými drúzami a geodami Křišťálů a Ametystů, které reprezentují divokost přírody. Vyhledávám výjimečné či sbírkové kusy, které běžně nejsou na trhu k dostání.

Lapis Lazuli, Nefrit, Křišťál a Ametyst jsou mi nejblíže a hodně mi v životě pomohly. Troufám si říci, že se podílely na mé proměně. Křišťál je silný a univerzální kámen téměř pro všechno. Ametyst přináší klid, zahání stres a negativní emoce, a má silné ochranné účinky. Nefrit a Lapis Lazuli se skvěle se doplňují, nejen svojí modrou a zelenou barvou. Lapis propojuje s duchovním světem, Nefrit zase se srdcem a hmotou. Každá část domu, potažmo života, potřebuje jiný kámen, někde je třeba více aktivity, někde více odpočinku a zklidnění. V jejich synergii ctím celistvost, zvou na hloubkový průzkum.

Lapis Lazuli

Lapis Lazuli je považován za kámen královský. Jeho krása a účinek byl dobře znám starým kulturám, kde jej lidé využívali pro výrobu rituálních předmětů a ochranných talismanů. Propojuje s horním světem a jeho průvodci. Byl asociován s božskou matkou Isis, hlavní bohyní egyptského panteonu. I faraon Tutanchamon jej měl vložený ve své zlaté posmrtné masce, jako spojení s celestiálními bytostmi.

Lapis Lazuli přináší své dary pro toho, kdo chce žít v pravdě a plně přijmout sám sebe. Pohled na jeho výraznou modř dodá člověku klid, do myšlenek přinese harmonii. Nese vědomí kolektivní moudrosti a vnáší do života hloubku ducha. V jeho přítomnosti můžete lépe revidovat svoji minulost, poučit se z ní, a stát se silnějším a lepším člověkem, který je laskavý k sobě i k druhým.

Nefrit

V Nefritu je uložená zásadní rituální a léčivá stopa, vepsaná na kolektivní úrovni vědomí. Ve staré Číně jej využívali při těch nejdůležitějších obřadech, byl a dodnes je oceňován více než zlato a diamanty. Nefrit dovede podpořit energetické dráhy v těle, pracuje především s meridiánem ledvin a pohlavních orgánů. Podpoří životní energii, propojí s hmotou a bytím. Je to kámen velmi mocný, i když vypadá v prostoru spíše nenápadně. Pokud se mu otevřete, pozve Vás do jiných sfér a jejich hloubek. Je to kámen draků, propojuje s jejich silou, která je na Zemi stále živá, a postupně nám opět začíná být více dostupná. Nefrit je kámen s širokým přesahem.

Ametyst

Ametyst okouzlí svojí mystickou fialovou barvu, která vdechne místu čarovnou atmosféru. Velká Ametystová drůza prostor ozdobí svým unikátním výrazem, který působí jako fantastický palácový šperk. Kromě toho poskytuje mimořádnou ochranu. Povznáší ducha, vede k harmonickému vnímání vnitřních světů, také rozvíjí intuici. Ametyst je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu uvnitř emočního těla. Vyzařuje také velmi jemnou a lehkou vibraci, která účinně pracuje s korunní čakrou a duchovní sférou bytí. Ametyst pomáhá v napojení na intuici, též otevírá brány do jiných světů, a propojuje se světlem vědomí.

Křišťál

Křišťál podporuje aspekt čistoty ve všech rovinách a formách, neboť symbolizuje světlo na Zemi. Jeho čirá jasná zář se spojuje se zdrojem prvotní energie, která sídlí v naší duši jako božské světlo, a zcela nás prozařuje svojí tvůrčí silou. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa. Prosvětluje pocity, myšlenky a nabíjí živoucí energií.

Poskytuje silnou ochranu, očišťuje a harmonizuje lidské tělo. Stejně funguje i v prostoru, odvrací negativní energie všeho druhu, projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje v nich pravdu.

Křišťál je univerzální kámen pro podporu všeho a všech. Celá tisíciletí byl považován za léčivý talisman s magickými účinky. Působí jako katalyzátor, který urychluje výměnu energií, negativní odebírá, pozitivním nabíjí. Je velmi silný, ale zároveň vhodný pro každého, jeho světelné vědomí je otevřené všem přáním a modlitbám.