O mně

Přináším výjimečné dary Matky Země, které Vás podpoří ve změně a obohatí Vaše cesty životem.

Inspiruji Vás, jak začlenit vzácné kameny do Vašeho života a využít jejich potenciál k vytvoření harmonického domova či ke svému osobnímu růstu.

Martina Steklá

Jsem žena v pohybu, cestovatelka, svobodná duše. Miluji život ve všech jeho barvách, zvláště těch přírodních. Nejraději pozoruji západ slunce u tančícího ohně.

Největší inspirací a učitelkou v životě je mi příroda sama. Hluboce věřím v léčivou moc rostlin, stejně jako v mocný účinek vzácných kamenů, ve kterých vnímám bytostnou přítomnost zemské moudrosti.

Kameny nosím na sobě, používám je jako podporu při léčení a meditacích, harmonizuji s nimi své jídlo, vodu, dekoruji s nimi svůj domov i kancelář, vážím si jich ve své umělecké sbírce.

Na vědomou cestu životem mě přivedla jóga, již jedno desetiletí nazpět. V průběhu svého rozvoje jsem se začala učit i práci s energiemi, a přiklonila jsem se směrem k šamanismu a jeho rituálům, které doplňují moji osobní praxi s kameny. Lapis Lazuli a Nefritové artefakty z období neolitické Číny s dračí energií se pak staly mými velmi blízkými průvodci. Čerpat z Darů Matky Země, vnímat bohatství dávných věků a dotýkat se jiných světů, považuji za velký Dar. Jsem velmi vděčná, že mohu tyto Dary sdílet s Vámi.

Jsem nejen milovnicí kamenů a designu, dlouhodobě se také zajímám o osobní rozvoj, svým klientům jsem koučkou a mentorkou. Mám dar empatie, umím klást správné otázky, mám nadhled a jsem schopná komplexního vidění. Mým záměrem je podpora spirituality v každodenním životě pomocí jednoduchých, ale účinných technik a nástrojů.

Bytosti vzácných kamenů se mnou spolupracují nejen při harmonizaci prostoru, ale také při setkání s klienty. Kamenný obchod mi slouží zároveň jako terapeutický prostor, kde lidé mohou na vlastní kůži vnímat jejich požehnanou přítomnost.

Specializuji se na výjimečné kameny, které jsou svojí velikostí i kvalitou pro český trh unikátní. Každý kámen má svoji duši, naslouchám jejich příběhům a propojuji je s prostory svých klientů a klienty samotnými. Proto ráda pracuji s velkými kameny v úzkém výběru, velice dbám na jejich kvalitu.