Koučink Cesta do svého nitra

V koučinku Cesta do svého nitra se soustředím na práci s osobními tématy a jsem podporou při hledání hledání vnitřní síly a vůle ke změně.

“Cesta do svého nitra” je individuální setkání 1:1, ve kterém zvu klienty k průzkumu témat sebehodnoty, sebelásky, vztahů, rodinných témat, sexuality, objevení svých darů, napojení na svou misi, kvantové tvoření, atd. Pomáhám lidem získat odvahu k vytvoření prostoru pro důležité životní změny. Aby žili šťastný a autentický život v Pravdě.

Při své práci využívám zkušenosti z mentorského výcviku a širokou praxi s lidmi. Vedu klienty přes tělo a emoce jejich vnitřní krajinou. Uzdravujeme ty části, které jim brání žít šťastný život. Objevujeme jejich vlastní vnitřní zdroje, kde hledají zodpovědnost za sebe a svůj život.

Využívám různé techniky napříč časem a prostorem a skrz svou vnitřní alchymii Vás v lásce, jemnosti a hloubce provedu tmou do Světla a lásky. Získáte praktické techniky nebo kvantové technologie, jak se sebou dál pracovat a jak změnit Váš život k lepšímu.

Spolutvořím s bytostmi Světla, dračími průvodci a krystalickou říší, kteří nám mohou být v celém procesu nápomocní.

Jak pracuji?

Setkání “Cesta do svého nitra” probíhá v přímém napojení na Vaše Vyšší Já a čtu z Vašich záznamů v kosmickém Vědomí. Celý proces si však řídíte Vy sami a odkrýváte slupky Poznání postupně přesně tak, jak je to v souladu s moudrostí Vašeho těla a vývojem Duše.

Provedu Vás způsobem, abyste si na vše přišli sami, protože vše, co hledáte, máte v sobě. Já Vám jen podržím bezpečný Prostor pro to, abyste to v sobě objevili, uzdravili a nahradili něčím novým, co je v souladu s Vaším Srdcem a vývojem. Abyste mohli žít autentický život, věrni sami sobě a své Pravdě.

Pokud nejste z Prahy nebo blízkého okolí a máte zájem o spolupráci se mnou, individuální setkání probíhá i online formou přes WhatsApp či Zoom. 

 

Energetická výměna

1 setkání Cesta do svého nitra 60 – 90 min ………… 1800 Kč

Balíček 3 setkání Cesta do svého nitra ………… 5100 Kč

Balíček 5 setkání Cesta do svého nitra ………… 8000 Kč

 

Individuální setkání probíhají v mém klidném prostoru, který se nachází v 5. patře domu MAITREA – ve stejné budově přímo nad obchodem KAMENY pro život, Týnská ulička 6, Praha 1

Pro sjednání termínu mě kontaktujte na martina@kamenyprozivot.cz nebo na tel +420776688763 (Pokud telefon nezvedám, jsem v tvůrčím procesu nebo se věnuji klientům. Napište mi zprávu, ozvu se zpět).