Blog

Tipy pro umístění Vašeho Křišťálu v interiéru

Inspirujte se, kam v interiéru nejlépe umístit Křišťál tak, abyste pocítili jeho plný potenciál a využili jej pro sebe nebo Vaši rodinu.

Vycházím ze své osobní zkušenosti a praxe s klienty.

Křišťál je čirý křemen a je považován za krále drahokamů. Symbolizuje světlo na Zemi.

Jeho čirá jasná zář se spojuje se zdrojem prvotní energie, která sídlí v naší duši jako božské světlo, a zcela nás prozařuje svojí tvůrčí silou.

Funguje jako světelný katalyzátor, zvyšuje vibrační frekvence svého okolí, a zároveň podporuje působení ostatních kamenů. Je to energetický posilovač, zvláště je-li ve formě symetrického krystalu. Je ceněn pro svoji schopnost odbavit negativní energii a prosvětlit ji.

Křišťál je vděčný kámen, který ocení opravdu každý. Je velmi silný. Jeho vědomí je otevřené a vy ho můžete “poprosit” o cokoliv. Propojuje naši duši s věčností Universa. Je čistý a světlem naplněný, ale zároveň se ve své divokosti hodí k nám, na Zemi. Spojuje v sobě kvalitu nebeskou i zemskou. Prosvětluje naše pocity, myšlenky a nabíjí nás novou, životodárnou energií. Učí nás vidět se takové, jací skutečně jsme.

Vědomá práce s Křišťálem

Adopcí Křišťálu do svého prostoru přinesete velkého ochránce a harmonizéra, který bude skrz sloup světla do všech stran zářit čistou krystalickou energii. Je vhodné s ním spolupracovat s čistým záměrem.

Během rituálů jej zveme k ochraně místa i osob, ale také jako pomocníka, neboť do něj můžeme “vložit” potřebnou informaci. Mandala vytvořená z Křišťálů uchvátí nejen svým světlem a čistotou, zároveň úspěšně ponese vložené přání.

Také může pomoci překonat strachy týkající se užití osobní síly. Podpoří svého nositele k tomu, aby pokorně přijal své dary a začal je používat s dobrým záměrem.

Lemurijská špička či žezlo jsou vhodné k práci s pacienty a jejich léčením. Zesilují intuitivní komunikaci, pomáhají držet Světlo v prostoru, prozařují případné problémy. Položené na těle dovedou usměrnit tok energií.

Křišťál je kámen ochranný, ale zároveň podporuje i další krystaly. Využijete jej v kombinaci se všemi druhy vzácných kamenů. Nejlépe si rozumí s Ametystem, Granátem, růžovým Kalcitem a černým Turmalínem.

Tento silný kámen do sebe nasává energie, je tedy třeba jej během úplňkové noci nebo v proudu studánkové vody vyčistit a nabít.

Obývací pokoj

Bohatá Křišťálová drúza nebo geoda je skvělou společnicí do domácnosti. V prostoru působí jako harmonický prvek, vyrovnává a neutralizuje patogenní zóny. Podporuje účinky ostatních kamenů, zvláště je-li umístěná v tandemu.

Drúza do prostoru přináší kvalitu ryzosti a jasnosti, ale zároveň i měkké světlo. Vznikla růstem několika krystalů na společné podložce, symbolizuje tedy členy domácnosti v rodinném systému. Odvrací negativní energie všeho druhu. Projasňuje mezilidské vztahy a odhaluje v nich skutečnou pravdu.

V neposlední řadě je krásná, žena má na krku klenoty, Váš obývák má Křišťálovou drúzu.

Dětský pokoj

Pro děti je Křišťál jako stvořený. Reflektuje jejich čistotu a nevinnost, propojuje se světem jednorožců a víl, projasňuje prostor. Pomůže se špatnými sny, zažene bubáky pod postelí. Křišťál je zejména ochránce, umístěný u dětské postele bude šířit světlo celým pokojíkem.

Ložnice

Vašemu nočnímu stolku bude nejlépe slušet třpytivá půlkulatá geoda. Svojí přítomností prostor rozzáří a zjemní. Bude se Vám vedle ní lépe usínat, první ranní pohled na její zářivé odlesky Vás naladí do nového dne. Její měkké světlo a stříbřitý vnitřek působí jako obláček a prosvětlí každý koutek. Křišťál se také hodí na osobní oltář, nebo ke šperkům.

Pracovna

Na pracovním stole nejlépe využijete drúzu, špičku nebo Lemurijské žezlo, které v sobě nesou kvalitu ostrosti a jasnosti. Díky svému tvaru vyvolávají aktivitu a soustředění, je možné s nimi spolupracovat pro podporu záměru. Křišťál Vám pomůže držet se ve vysokých vibracích, ale zároveň uzemní, pokud by myšlenky vylétly příliš vysoko. Pokud řešíte nějaké trable, zkuste jej poprosit o osvětlení nejsnazší cesty.

Budu velmi ráda, pokud se mnou budete sdílet Vaše zkušenosti s Křišťálem v jakékoliv formě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *