Blog

Tipy pro umístění Vašich Granátů v interiéru

Inspirujte se, kam v interiéru nejlépe umístit Granát tak, abyste pocítili jeho plný potenciál a využili jej pro sebe nebo Vaši rodinu.

 

Vycházím ze své osobní zkušenosti a praxe s klienty.

 

Granát barvy holubí krve je kámen pro srdce. Připomíná koloběh života a smrti, je dárcem životodárné energie, vitality a fantazie bez hranic. Svojí červení evokuje vášeň, ale zároveň i srdečnost. Přináší kvalitu uzemnění a spojení s půdou, ze které vše vzniká a do které se vše vrací. Granát je manifestací něhy a lásky. 

 

Vyzařuje jemnou zemitou energii, kterou můžete cítit v nohách jako lehké mravenčení. Podpoří Vás v práci s tématy zaběhnutých vzorců, které už nechcete dále žít. V jeho přítomnosti se Vám bude lépe propouštět to nefunkční a zároveň si zvát k sobě to nové, co Vám udělá dobře. Granát dodá sílu, oheň a vášeň pro krok ke změně. Vzbuzuje nadšení do života. Můžete také shledat, že se méně soustředíte na tok myšlenek v hlavě, a více vnímáte svět srdcem. 

 

Granát je vhodný k práci s přijímáním vlastní sexuality. Evokuje smyslnost, chuť koketovat, vyzývá ke hravému zkoumání sama sebe ve vztazích k lidem kolem nás. Podpoří zdrojovou energii první čakry, rozproudí energetické toky v těle a tím nás otevírá darům života a smrti. 

 

Pro ženy je rituální práce s Granátem požehnáním pro jejich mystickou duši. Představte si osobní ceremoniál s granátovým jablkem, rudou svící, a miskou leštěných Granátů v koupeli s vonnými oleji a plátky růže. Granát ženu podpoří v žití své přirozené smyslnosti, vášně, koketérii. Vede k přijetí a oslavě svého vzhledu, k uvědomění vlastní krásy a lásky k sobě. Probouzí živočišnost, vášeň, povzbuzuje potěšení ze svého těla. Vede ženu k žití života s nohama na zemi. Může královsky kráčet se vztyčenou hlavou s plnou přítomností v těle, v plnosti žití sebe sama. 

 

Ložnice

 

Granáty posilují životní energii, jejich červeň zahřívá. Je to kámen ohně, lásky, ale i proměny a čistoty srdce. Probouzí sexuální vitalitu, láká do vztahů vášeň a vzbuzuje touhu po vnitřním poznávání. 

 

V ložnici je geniálním společníkem – podpoří jiskření, chuť k milování, k doteku i ke hře s partnerem. Vede Vás tak, abyste byli v souladu se svou vnitřní pravdou, pomáhá projevit vlastní přirozenost a niterné touhy. Využijte můj tip: při milování rozsypejte na lože Granátky s plátky růži a pomilujte se na nich. 

 

Co se týče jeho léčivého aspektu, vede ke zdravému prožívání emocí. Práce se sexualitou a intimním životem může být zranitelná, Granát Vás podpoří v cestě k vlastnímu nitru v lehkosti, radosti a lásce. Plné projevení zdravé sexuality v partnerském vztahu Vám dá chuť užívat si života, prožívat jej v celé jeho kráse. 

 

Pracovna

 

Na pracovním stole Granát povzbudí, dobije energií. Ráda jej používám když se cítím unavená a vysátá. Ponořím ruce do misky s kaménky, představuji si, že se omývám v jejich rudé záři a soustředím se na svůj vnitřní oheň. Poprosím bytost Granátu o očištění a smytí negativní energie. Po pár minutách této procedury se cítím silná a mohu pracovat dále. 

 

Doporučuji si dát minimálně jeden kilogram Granátků pod nohy, nebo do misky vedle sebe. Dodávají vášeň, šťavnatost, povzbudí Vás k akci. V tandemu s Křišťálem vytvoří očistný kruh, který bude zářit čisté, jasné světlo do prostoru.  

 

Granáty do podlahy

 

Kaménky Granátu zasypte do podlahy do míst, kudy často procházíte. Je možné z nich vyrobit stěnové a podlahové dlaždice jako designový doplněk do koupelny či ke krbu. Budou Vás nabíjet a povzbuzovat, povedou Vaše kroky k radosti a životnímu štěstí. Granát nám daruje nejen energii, neúnavnost a vášeň, ale také v nás probouzí touhu žít každý den naplno a těšit se z prostých věcí na zemi. Pomáhá nám nalézt okouzlení ve všem živém, co nás obklopuje, a čeho jsme i my součástí. 

Obývák

Větší leštěné Granátové kameny můžete využít mnoha způsoby. Hodí se jako hnízdečko pro Nefritové draky, neboť zastupují živel ohně. Pro rychlý růst flóry vložte několik kaménků přímo do hlíny, kde budou působit jako vysokovibrační hnojivo. Je možné pít Granátovou vodu, která v těle podpoří esenci lásky, vášně a chuti do života. Granát na domácím oltáři přinese rodině energii srdce, radosti a lásky. 

Budu velmi ráda, pokud se mnou budete sdílet Vaše zkušenosti s Granátem.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *