Blog

Chcete očistit Vaši vodu? Podívejte se, jak využít sílu harmonizace vody

Voda je základním stavebním kamenem lidských organismů a denně jí vypijeme až několik litrů. Není proto divu, že chceme, aby voda, kterou přijímáme, byla co nejkvalitnější, nejzdravější a také nejchutnější. K tomu lidé nejčastěji využívají filtraci a harmonizaci vody. Jaký je v nich rozdíl a co je pro Vás lepší? Odpovědi na Vaše otázky najdete v článku.

Jaký je rozdíl mezi harmonizací vody a filtrací

Pití kohoutkové vody má své nesporné výhody, včetně kontrolovaného složení, ve kterém voda prochází procesem odstraňování škodlivých bakterií, pesticidů a dusičnanů. Stále však obsahuje chemické prvky, které se ve vodě vyskytují přirozeně, nebo napomáhají její dezinfekci. Jedná se zejména o chlor a těžké kovy, jako je olovo, kadmium, rtuť a arzen. Vše se nachází ve vodě pouze ve stopovém množství, ale ani to není našemu tělu ku prospěchu. Právě ke zbavení vody těchto látek napomáhá čištění pitné vody pomocí filtrace. Ve filtru se nachází membrána s aktivními látkami, které zachycují tyto stopové prvky kovů.

Při hodnocení kvality vody bychom však neměli skončit pouze u jejího chemického složení. Ovlivňuje nás totiž i bioenergetická informace, kterou voda v sobě nese. Díky vlastnostem absorpce, nesení a předávání informací můžeme vodu považovat za velmi prospěšnou látku. Harmonizaci vody chápejte jako obnovení jejího přirozeného molekulárního uspořádání a vložení láskyplné informace do její paměti. Pokud budete pravidelně pít takto obohacenou vodu, dokáže stabilizovat Vaši emoční stránku.

Ideální je tedy oba způsoby kombinovat. Nejdříve zbavit vodu chloru a těžkých kovů pomocí vhodné filtrace a poté vodu harmonizovat pomocí kamenů a krystalů, které ji očistí a předají Vám nejen fyzicky prospěšné látky, ale i duševně.

V čem poznáte lepší kvalitu vody

● Ve vyvážené energii – díky schopnosti měnění struktury uspořádání svých molekul má voda také schopnost načítat informace z okolí, ať už dobré či špatné. Voda z kohoutku tak není škodlivá, ale její potenciál pro Vaši energii je nevyužitý. Po harmonizaci může být voda sama o sobě velmi prospěšná, pokud má správnou energii.

● V chuti – spojení metody filtrace, ale také harmonizace sama o sobě může pomoci odstranit přítomny nečistoty a negativní energie, což vede k celkovému zlepšení chutě vody.

● V lepším vstřebávání živin – metody harmonizace mohou zlepšit také schopnost vody přenášet živiny do buněk, což může přispět k lepšímu zdraví.

Jak vybrat vhodné krystaly a kameny na čištění vody

Základem většiny harmonizérů je Křišťál, který považujeme za krále drahokamů a ve své jedinečné spirálové krystalické formě je nejúčinnějším léčivým krystalem i nejsilnějším

zesilovačem energie. Jeho průzračné bílé světlo dokáže prosvětlit jakoukoliv těžkou energii. Snadno tak očistí právě energii z vody a funguje jako světelný katalyzátor, který podporuje působení ostatních kamenů v harmonizéru.

Další kameny do vody na pití můžete volit podle toho, co od vody očekáváte. Jakou energii z ní chcete přijmout. Mezi oblíbené minerální kameny do vody patří Lapis Lazuli (rozvíjí intuici a pomáhá s vyjadřováním), Ametyst (poskytuje ochranu a čistotu mysli), Růžový Kalcit (pomáhá odpouštět a najít sami sebe), Granát (dodává životní energii), Akvamarín (přináší klid a radost), Šungit (napomáhá detoxikaci od nepříjemných energií) nebo Karneol (podporuje životní rovnováhu).

Vyzkoušejte harmonizační karafu na vodu

V nabídce e-shopu najdete speciální harmonizační karafy na vodu s kameny, které napomáhají procesu harmonizace také díky svému tvaru a sklu. Základní tvar karafy je vytvořený dle Zlatého řezu, známého jako Fibonacciho posloupnost. Tento sklon najdete všude v přírodě – od uspořádání listů rostlin, semen slunečnic, šišek až po rohy a ulity zvířat. Po nalití do karafy voda tuto informaci ze zákonitostí přírody do sebe absorbuje a získává vyšší kvalitu.

Další drahokamy vodě předávají své kvality, pijete tedy informovanou tekutinu s vysokými vibracemi – probíhá v ní proces harmonizace vody kameny. K energetizaci vody dochází již po několika minutách po nalití do karafy. Pro nejsilnější působení účinků kamenů nechte v karafě nápoj přes noc. Účinky kamenů můžete pocítit již po několika hodinách, plný účinek se však rozvine přes noc. Karafu lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu – džusů, smoothies, ledových čajů, ale také piva nebo jako dekantér na víno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *