Blog

Jak vybrat své Yoni vajíčko?

Drahokamy jsou velmi významné pro ženskou sexualitu a ženské tělo. Nesou v sobě mnoho informací a léčivých kódů pro naše fyzické tělo i Duši. Drahým kamenům připisuji velmi podobný význam jako rostlinám. Pojďme se společně rozpomenout a požádat je o předání této moudrosti.

V sexualitě hrají drahokamy a minerály velmi významnou roli. Již před 5000 tisíci lety ženy používaly vajíčka z opracovaných drahokamů. Znaly jejich účinky a využití.

Praktikovaly spojení s krystaly v rámci vzestupu své sexuality, kterou rozvíjely do posvátné podoby. Věřily, že Yoni (ženské přirození), která je opečovaná a naplněná, přinese do jejich života spokojenost, hojnost, dlouhověkost a silné zdraví.

Díky této moudrosti se ženám dařilo být ve svém středu a v plné síle. Jejich rodiny byly šťastné, protože každá žena v takové rodině byla velmi ctěna a chráněna. 

Intimní péče pomocí krystalů 

Když vědomě začnete používat drahé kameny k práci s pánevním dnem, nebo pro masáž Vašich intimních partií, začne se Váš život pomalu, ale jistě proměňovat. 

Při práci s krystaly se Vám mohou otvírat nové dveře Poznání a mohou se také uvolňovat staré vzorce, které jsou ve Vaší posvátné studnici uložené. Rodové vzorce, všechny bolesti a traumata bývají ukryté právě v oblasti pánevního dna.

Pro koho jsou Yoni krystaly určené?

Pro všechny ženy, které vnímají, že nastal čas pečovat o svou intimitu a oblast pánevního dna. Jsou určené ženám, které jsou připravené otevřít se orgasmickému životu a znovu objevit podstatu ženské sexuality.  

Vajíčko jako symbol propojení se svým ženstvím

Vajíčko je symbolem ženské plodnosti, intimní síly, zrození, počátku, ženství, hojnosti a tajemství. Mnoho žen si může vajíčko pořídit jako rituální předmět, který slouží na úplné propojení se svým ženstvím. Je manifestací přirozeného toku plodného života. Je obdařeno tajemstvím, které spočívá uvnitř.

Jak vybrat své Yoni vajíčko?

Svůj Yoni krystal vždy vybírejte podle své intuice, řiďte se Srdcem a pohledem na daný drahokam. Nemůžete se při svém výběru splést.

Druhy kamenů a jak si mezi nimi vybrat

Nechte promluvit Vaši dělohu a Yoni, který krystal je pro ni právě teď ten nejvhodnější. Krystaly můžete jakkoliv kombinovat.

Obsidián – přináší pro Vaši intimitu očistu, stažení negativních energií ve všech podobách, působí jako silný magnet a stahuje vše negativní do sebe.

Křišťál  – revitalizuje Vaši Yoni a nabíjí ji potřebnou energií. Působí jako silný zářič.

Růženín – do Vaší pánevní oblasti vnáší vlnu lásky a pozornosti. Působí jako balzám na vše, co nebylo potřebně milováno.

Ametyst – vnáší do Vaší Yoni vyšší spirituální moudrost a aktivuje Vaši hlubší sexualitu a její prožitek. Působí jako harmonizátor a ladí potřebné energie v intimní oblasti.

Červený Jaspis – přináší do Vaší Yoni novou revitalizační hojnou energii. Posiluje intimní oblast na základní úrovni přijetí.

Vajíčko s dírkou nebo bez dírky? 

Vajíčko bez dírky doporučuji ženám, které nemají obavy z uvíznutí. Mohu Vás uklidnit, většina žen má opačný problém. Opravdové umění je vajíčko udržet ve své Yoni. Vajíčko bez dírky doporučuji většině žen. 

Vajíčko s dírkou doporučuji ženám, která mají velkou obavu a potřebují získat důvěru ke svému tělu. Je také určené ženám, které mají velmi stažené vaginální svalstvo a celou pánevní oblast. Šňůrku k Yoni vajíčkům nezasíláme, ale doporučujeme ženám zakoupit jednorázovou zubní nit, po každém použití ji vždy vyměnit.

Naše vajíčka jsou certifikovaná 

Nakupujeme je z ověřeného zdroje a naše dodavatelka provádí certifikaci. My ji znovu neděláme a tudíž ani nedodáváme. Certifikace tedy není součástí vajíčka. Zaručujeme Vám však pravost kamene. A na kvalitu si velmi potrpíme, však nás znáte.

Hygiena

Yoni vajíčka doporučujeme oplachovat vždy před použitím a po použití. Vždy používejte vodu teplou, nikdy ne horkou. Není potřeba vajíčka dezinfikovat, nebo drasticky mýt mycími prostředky. K důkladnějšímu umytí vajíčka můžete použít eko mýdlo, které neobsahuje ocet. Mýdlo však není nutné. Voda přirozeně dezinfikuje a je dostatečná. Pro zavádění a manipulaci s vajíčkem je důležitá i čistota Vašich rukou.

Intimní péče je tolik důležitá a zároveň tolik opomíjená. V ženské svatyni je uložena spokojenost, hojnost, dlouhověkost a silné zdraví. Stačí se otevřít a přijmout tyto dary do svých životů. Vzít si svou sílu zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *